szafka pod tv

Pomimo pierwszych pozorów, wybór szafek oraz dekoracji do każdego pokoju, salonu, gabinetu czy też biura nie jest rzeczą prostą, bowiem wszystko musi ze sobą współgrać w każdym calu, tak aby nie zestawić kilku nie pasujących do siebie rzeczy i dodatków. Jednym z najważniejszych wyborów jest szafka pod tv skandynawska stylizacja natomiast to obecnie najbardziej popularny wśród Polaków styl. Dominuje on w wielu domach i pomieszczeniach, bowiem można spotkać dwa rodzaje ów produktów – rodzaj klasyczny oraz nowoczesny.

Klasyczna skandynawska szafka pod telewizor

 

Klasyka łączy w sobie przede wszystkim produkty wykonane z lakierowanego drewna, najczęściej w kolorach ciemnych. Charakteryzuje się ciekawym, lecz ciężkim stylem.

Wybór nowoczesnej skandynawskiej szafki pod tv

 

Drugi wybór to nic innego jak kolory jasne, pastelowe i – najważniejsze – zestawione z interesującymi gałkami. Najczęściej wspaniale sprawdzają się wraz z jasnymi dekoracjami o delikatnym zarysie i barwach lekkich.

Szafki pod telewizor, w szczególności wykonane na wzór skandynawski, powinny być dobierane według dominującego stylu. Należy pamiętać, iż wszystkie szafki tego typu są funkcjonalne oraz praktyczne w każdej sytuacji.